Koordinátor projektů a aktivit Národního telemedicínského centra

Pracovní náplň

  • podpora a pomoc při koordinaci, administraci a finančním řízení VaV národních i mezinárodních projektů a aktivit,
  • asistence při realizaci činností projektů,
  • zajištění komunikace v rámci realizačního týmu,
  • účast na přípravě monitorovacích zpráv, žádostí o platbu, žádostí o změnu apod.,
  • vedení evidence a inventarizace materiálů, pomůcek a výstupů projektu,
  • správa korespondence, adresářů a statistik v rámci projektu,
  • sledování naplňování monitorovacích indikátorů,
  • příprava materiálů pro aktualizaci webových stránek a informačních materiálů,
  • komunikace s cílovými skupinami, pracovníky a partnery.

Profil vhodného kandidáta

  • VŠ vzdělání, ekonomické nebo právní zaměření výhodou,
  • velmi dobrá znalost MS Office (Word, Excel), vyhledávání na internetu dobré komunikační dovednosti,
  • znalost účetní problematiky,
  • systematický, pečlivý a zodpovědný přístup,
  • samostatnost a proaktivita při řešení úkolů
  • dobrá znalost AJ (psaná, aktivní komunikace),
  • velmi dobrý projev v ČJ – stylistické dovednosti, příprava, korekce a editace textů,
  • zkušenosti s administrativou a organizační schopnosti,
  • praxe v oblasti a znalost čerpání prostředků z národních, evropských a komunitárních programů na podporu vědy a výzkumu výhodou.

Nabídka

  • kumulovaný úvazek 1,0,
  • pracoviště ve Fakultní nemocnici Olomouci,
  • dotované stravování,
  • spolupráce s akademickým sektorem, zahraničními subjekty, veřejnou správou a zdravotnickými zařízeními,
  • částečně flexibilní pracovní doba,
  • možnost dalšího vzdělávání,
  • přátelské prostředí,
  • možnost zahraničních služebních cest,
  • týmová spolupráce, otevřená komunikace.

NÁSTUP dle dohody
Zájemce prosíme o zaslání životopisu (max. 2 stránky), příp. získané certifikáty a doporučující dopisy na info@ntmc.cz nebo na monika.stanikova@fnol.cz